Menu
Indian Motorcycle Riders Group

Indian Motorcycle Riders Group

Být součástí něčeho co má smysl....

 

O NÁS

Jde o více než jen přihlášení do IMRG, jde o volbu. Jsme hrdí na to, kdo jsme, odkud jsme přišli a kam chceme společně jít. Je to o tom být součástí něčeho většího než my sami, naše motorka či jízda na ní. Je to o odkazu a historii delší než 100 let.

V rámci Indian Motorcycle ® Riders Group  obdržíte:

  • Uznání z pozice majitele motocyklu Indian
  • Příležitosti se podělit o své nadšení s ostatními jezdci na různých akcích a soutěžích
  • Exkluzivní výhody, aby jste posílili své jízdní a cestovní zážitky
  • Exkluzivní motocyklové Indian Motorcycle ® Riders Group  členské sběratelské předměty a oblečení

TYPY ČLENSTVÍ

Máme tři úrovně členství navržené tak, aby zde každý našel svůj životní styl.

Zahajovací Členství

Zahajovací členství je zdarma na jeden rok. Toto členství je věnováno těm, kteří si zakoupí nový motocykl Indian, jako poděkování od Indian Motorcycle. Toto členství opravňuje člena k čerpání všech výhod a služeb garantovaných Indian Motorcycle®Riders Group. Po uplynutí jednoho roku, je potřeba své členství obnovit a stát se členem úrovně Hendee.

Hendee Členství

Členství Hendee je ideální pro majitele a cestovatele na motocyklech Indian.

Hendee Členství poskytuje jezdci a spolujezdci všechny výhody a služby, které jsou součástí Indian Motorcycle®Riders Group.

Hedstrom Členství

Hedstrom Členství je určeno pro ne-majitele motocyklu Indian, kteří chtějí jezdit a být součástí Indian Motorcycle®Riders Groupspolečenství.  

VÝHODY ČLENSTVÍ

Členská nášivka a odznak

Ti, kteří se zaregistrují obdrží členskou nášivku a odznak, unikátní pro Indian Motorcycle®Riders Groupčleny.

Možnost zakoupení a nošení Indian Motorcycle®Riders Group předmětů

Jezdci a členové Indian Motorcycle®Riders Group mají možnost s hrdostí nosit unikátní předměty, které jsou navrženy a vyrobeny přímo pro ně.Oficiální Indian Motorcycle®Riders Groupzboží je možné zakoupit pouze u oficiálních prodejců v dané zemi a na vybraných akcích.

Uznání pro mnohaletého člena

Pro uznalé členy, kteří zůstali součástí Indian Motorcycle®Riders Groupv průběhu let, bude věnována speciální nášivka, která jasně dokazuje jejich loajalitu značce.

Exkluzivní slevy

Indian Motorcycle®Riders Grouppřinaší členům exkluzivní slevy na Indian Motorcycle® zboží, oblečení a doplňky pravidelně po celý rok. 

Silniční asistenční služba

Příjem po celý rok, nabídka standardní silniční pomoci.Dostupné služby zahrnují nouzově dopravu (až do 50 mil bez nákladů), vyzvednutí a dodání svého motocyklu (za poplatek), dodávku provozních kapalin a veškerého servisu.

Partnerská "výzbroj"

Prostřednictvím silničních asistenčních služeb, Indian Motorcycle®Riders Groupmajitelé budou mít neomezený přístup k programu - Národní ochrana jezdů. Díky tomuto programu mají jezdci zajištěny slevy jako například vrácení zpět 5% z nákladu na hotel či slevy za pronájem auta a další služby prostřednictvím preferovaných webových stránek pro členy Indian Motorcycle®Riders Group

Exkluzivní jízdy a akce

Jakožto členům Indian Motorcycle®Riders Group, Vám chceme poděkovat a ukázat Vám naši podporu za Vaší volbu pro značku Indian a zejména volbu "jezdit odlišně".Na akcích, kde máme zastoupení, zastavte se pro exklusivní předměty určené vlastníkům značky Indian, jako jsou odznaky, nášivky, občerstvení nebo speciální jízdy jen pro členy.

Účast v lokálním Chapteru

Jakožto členové Indian Motorcycle®Riders Group, jste oprávněni vstoupit do jakékoliv Chapteru, do kterého chcete patřit. Standardně tvoříme Chapter skrze vaše místní oficiální prodejce Indian Motorcycle® u kterých máte členské výhody. Využijte plánovaných jízd, události, setkání a jiných zábavných aktivit k poznání dalších majitelů motocyklů Indian ve vaší oblasti a buďte součástí vlastního Chapteru.

Výhody u vašeho místního prodejce

Váš Indian Motorcycle®Riders Group prodejce může nabídnout exkluzivní výhody za to, že jste členem Indian Motorcycle®Riders Group, informujte se u svého prodejce nebo zástupce Chapteru a zjistěte jak začít využívat těchto výhod ještě dnes!

Naši veteráni

Náhradní díly

INDIAN MOTORCYCLE RIDERS GROUP